DOLAR 19,2021 0.13%
EURO 20,9004 0.49%
ALTIN 1.220,910,53
BITCOIN 542711-0,34%
İstanbul
17°

PARÇALI AZ BULUTLU

16:46

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç oldu

Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç oldu

on

ABONE OL
Nisan 25, 2022 04:12
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Cavit Erkılınç oldu
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile İsimli Tıp Kurumu ve Basın İlan Kurumuna ait atama kararları Resmi Gazete’de yayınlandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayınlanan kararlara nazaran, Basın İlan Kurumu Genel Müdürlüğüne Cavit Erkılınç atandı.

İsimli Tıp Kurumu Başkanlığı 1. Hukuk Müşaviri Hülya Deniz Yıldırım vazifesinden alındı, yerine Bilal Nuri Kestioğlu getirildi.

İsimli Tıp Kurumu’na ait atamalar

İsimli Tıp Kurumu, Üçüncü İsimli Tıp İhtisas Heyeti Başkanlığına Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Nurettin Nezih Anolay, İkinci İsimli Tıp İhtisas Konseyi Nöroloji Üyeliğine Uzm. Dr. Ahmet Hakyemez, Yedinci İsimli Tıp İhtisas Konseyi Diş Hekimliği Üyeliğine İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Cudi Balkaya ve Sekizinci İsimli Tıp İhtisas Heyeti İsimli Tıp Üyeliğine Doç. Dr. Yalçın Büyük atandı.

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığında açık bulunan Malatya Vilayet Müdürlüğüne, Karabük Vilayet Müdürü Galip Sökmen getirildi.

Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na ait atamalar

Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında açık bulunan Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür yardımcılıklarına, Bedri Sinan Gül ile Mustafa Bakır atandı.

Ankara Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Karaman Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Türkmen Hacı Haliloğlu, Ardahan Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Bahtiyar Topal, Çankırı Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Selim Boyraz, Denizli Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Uşak Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Mehmet Fatih Namık Öztürk, Karaman Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Malatya Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Fikret Onhan, Zonguldak Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Şenol Ayyıldız, Kırşehir Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Niğde Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, Niğde Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürlüğüne Kırşehir Etraf ve Şehircilik Vilayet Müdürü Necmettin Şeker getirildi.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kırıkkale Vilayet Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan misyondan alındı, Adana Vilayet Kültür ve Turizm Müdürlüğüne Emre Duru atandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP