DOLAR 19,2021 0.13%
EURO 20,9004 0.49%
ALTIN 1.220,910,53
BITCOIN 542711-0,34%
İstanbul
17°

PARÇALI AZ BULUTLU

16:46

İKİNDİ'YE KALAN SÜRE

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manisa Toplu Açılış Merasimi konuşması

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manisa Toplu Açılış Merasimi konuşması

on

ABONE OL
Ağustos 21, 2022 01:00
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Manisa Toplu Açılış Merasimi konuşması
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa’da toplu açılış merasimine katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap etti.

Erdoğan, Türkiye’nin nereden nereye geldiğini belirterek, Biz sanayimizi her alanda kendimizle birlikte tüm dünyaya üretim yapacak düzeye getiren, kendi arabasını üretecek kabiliyete kavuşturan bir Türkiye inşa ettik. Bu yılın sonunda inşallah kendi arabamızı üretiyoruz. Onların uygun dediği Türkiye endüstrileşme ismine Anıtkabir’in bayrak direğinin ipini üreten bir Türkiye’ydi. dedi.

“Sadece eski Türkiye’yi vaat ediyorlar”

Karşımızdakiler milletimize geleceği değil yalnızca eski Türkiye’yi vaat ediyorlar. Siyasi istikrar, güçlü iktidar, faal hizmet peşinde koşmak yerine, koalisyonların, krizlerin güzellemesini yapıyorlar. Buradan sizlere elinizi vicdanınıza koyarak hafızanızı yoklayarak karşılaştırmalar yapmanızı istiyorum. İstenen eğitim alınabilen bir Türkiye inşa ettik. Onların güzel dediği Türkiye üst üste yığılı halde eğitim alınan bir Türkiye’ydi. Biz kent, devlet, özel hastaneleriyle en üst düzeyde hizmet alacağı bir Türkiye inşa ettik. Onları uygun dediği Türkiye düzgün girenin hasta çıktığı, bir kutu ilaç bulunmayan bir Türkiye’ydi. Savaş Ay’ın programında Kılıçdaroğlu kuzu kuzu oturuyordu. Ay’ın sorduğu soruların karşılığını alamıyordu. Cürmü Kılıçdaroğlu o vaktin başbakanına attı. Bak biz devlet yönetiyoruz. 19 kent hastanesi, yüzlerce hastanemiz var.

“Teröristler kaçıyor, biz kovalıyoruz”

Biz terör örgütleriyle çabamızı oluşturduğumuz inançlı bölgelerle hudutlarımızın dışına taşıdık. Teröristler kaçıyor, biz kovalıyoruz. Onların güzel dediği Türkiye bir köyden ötekine sağ sağlim gitmenin sıkıntı olduğu bir Türkiye’ydi. Biz otoyol, havalimanı, süratli trenlerle donatarak ulaşımın süratli olduğu Türkiye inşa ettik.

İşte İstanbul-İzmir, 6,5 saatten 3 saat 15 dakikaya düştü. Manisa-İzmir Sabuncubeli Tüneli’ni kim yaptı. Evvelce Manisa-İzmir ne kadar uzaklıktı, tünelle bu kadar kısaldı.ifadelerini kullandı.

 

AYRINTILAR GELİYOR…

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP